skate.iq24.pl

KLIKNIJ TU BY SIĘ ZAREJESTROWAĆ



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » INNE » GRY LEKIEM NA NUDĘ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Gry lekiem na nudę

  
MiChU
07.04.2012 11:22:42
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #913895
Od: 2012-3-28
Po szkole,albo w nudny dzień,gdy się leży chory w łóżku zawsze uszczęśliwi cię gra.
Moją ulubioną grą jest trylogia Mass Effect.Jest wesołythe bestwesołyJest to najlepsza gra w jaką grałem.Warto zagrać.
Obrazek
_________________
  
ALIEN
07.04.2012 20:50:55
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #914267
Od: 2011-12-14
Mnie za bardzo takie gry nie interesują. jęzor Wolę jakieś deskorolkowe albo samochody bardzo szczęśliwy
_________________
  
MiChU
07.04.2012 22:11:43
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #914340
Od: 2012-3-28
Mass effect to nie tylko rozwałka na wojnie,to też,ale ty pływasz na całą grę.Musisz kiedyś w to zagrać.Ale na spokojnie.:-X
_________________
  
ALIEN
08.04.2012 15:50:02
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #914661
Od: 2011-12-14
Spoko jak będę kiedyś u Ciebie. to zagramy. bardzo szczęśliwy
_________________
  
MiChU
10.04.2012 10:52:17
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #915666
Od: 2012-3-28
Dosyć nie dawno założyłem forum o grach,zapraszam wszystkich chętnych.Jego link to googame.iq24.pl
_________________
  
ALIEN
10.04.2012 11:23:53
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #915693
Od: 2011-12-14
A to forum to konkretnie o jakich grach zrobiłeś ?
_________________
  
ALIEN
10.04.2012 20:49:44
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #915959
Od: 2011-12-14
Ja tam Nie lubię Minecrafta. jęzor
_________________
  
MiChU
09.08.2012 18:19:01
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #988246
Od: 2012-3-28
Ja też go nie lubię ale go opisalłem,wiele tam jest gier wyścigowych,strzelanki,przygodówki itd.
_________________
  
MiChU
10.08.2012 11:42:19
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #988560
Od: 2012-3-28
Prototype jest cienkie,Bourmout Paradise jest fajny,crysis 2 zajebis%&,w jedynkę nie grałem,a LoL jest taki sobie,ja wolę diablo III,to jest fajna gra,a nail'd nawet dobry.
_________________
  
MiChU
10.08.2012 14:52:36
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #988660
Od: 2012-3-28


Ilość edycji wpisu: 1
Grałem, mnie nie wciągło.Ta gra polega 90% procentach na chodzeniu rozwalaniu gości i tak w koło.
_________________
  
ALIEN
11.08.2012 12:38:02
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #989146
Od: 2011-12-14
Ja ogólnie to mało gram w hry ale z tych wyżej wymienionych to najbardziej podoba mi się paradise city. Mam to na kompie tylko mi się płyta porysała i nie zawsze mi się odtworzy jęzor
_________________
  
MiChU
12.08.2012 21:35:17
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: na desce

Posty: 211 #990027
Od: 2012-3-28
Ja ci kupiłem tą gre na urodziny.Bardzo fajna,można zaszaleć,wiele samochodów lecz nie można tuningować,tylko zmieniać lakier.Jest też opcja jazdy motolyklem.
_________________
  
ALIEN
27.09.2012 19:17:24
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #1018180
Od: 2011-12-14
Gta gtoś w Mta Sanandreas ?
_________________

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » INNE » GRY LEKIEM NA NUDĘ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

TestHub.pl - opinie, testy, oceny