|
| HOME |
FORUM O GRACH |
|
Gry lekiem na nudę |
| MiChU | 07.04.2012 11:22:42 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #913895 Od: 2012-3-28 | Po szkole,albo w nudny dzień,gdy się leży chory w łóżku zawsze uszczęśliwi cię gra. Moją ulubioną grą jest trylogia Mass Effect.Jest _________________ ![]() |
| ALIEN | 07.04.2012 20:50:55 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #914267 Od: 2011-12-14 | Mnie za bardzo takie gry nie interesują. _________________ ![]() |
| MiChU | 07.04.2012 22:11:43 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #914340 Od: 2012-3-28 | Mass effect to nie tylko rozwałka na wojnie,to też,ale ty pływasz na całą grę.Musisz kiedyś w to zagrać.Ale na spokojnie.:-X _________________ ![]() |
| ALIEN | 08.04.2012 15:50:02 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #914661 Od: 2011-12-14 | Spoko jak będę kiedyś u Ciebie. to zagramy. _________________ ![]() |
| MiChU | 10.04.2012 10:52:17 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #915666 Od: 2012-3-28 | Dosyć nie dawno założyłem forum o grach,zapraszam wszystkich chętnych.Jego link to googame.iq24.pl _________________ ![]() |
| ALIEN | 10.04.2012 11:23:53 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #915693 Od: 2011-12-14 | A to forum to konkretnie o jakich grach zrobiłeś ? _________________ ![]() |
| ALIEN | 10.04.2012 20:49:44 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #915959 Od: 2011-12-14 | Ja tam Nie lubię Minecrafta. _________________ ![]() |
| MiChU | 09.08.2012 18:19:01 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #988246 Od: 2012-3-28 | Ja też go nie lubię ale go opisalłem,wiele tam jest gier wyścigowych,strzelanki,przygodówki itd. _________________ ![]() |
| MiChU | 10.08.2012 11:42:19 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #988560 Od: 2012-3-28 | Prototype jest cienkie,Bourmout Paradise jest fajny,crysis 2 zajebis%&,w jedynkę nie grałem,a LoL jest taki sobie,ja wolę diablo III,to jest fajna gra,a nail'd nawet dobry. _________________ ![]() |
| MiChU | 10.08.2012 14:52:36 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #988660 Od: 2012-3-28 Ilość edycji wpisu: 1 | Grałem, mnie nie wciągło.Ta gra polega 90% procentach na chodzeniu rozwalaniu gości i tak w koło. _________________ ![]() |
| ALIEN | 11.08.2012 12:38:02 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #989146 Od: 2011-12-14 | Ja ogólnie to mało gram w hry ale z tych wyżej wymienionych to najbardziej podoba mi się paradise city. Mam to na kompie tylko mi się płyta porysała i nie zawsze mi się odtworzy _________________ ![]() |
| MiChU | 12.08.2012 21:35:17 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #990027 Od: 2012-3-28 | Ja ci kupiłem tą gre na urodziny.Bardzo fajna,można zaszaleć,wiele samochodów lecz nie można tuningować,tylko zmieniać lakier.Jest też opcja jazdy motolyklem. _________________ ![]() |
| ALIEN | 27.09.2012 19:17:24 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #1018180 Od: 2011-12-14 | Gta gtoś w Mta Sanandreas ? _________________ ![]() |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |