Gry lekiem na nudę
Ja ogólnie to mało gram w hry ale z tych wyżej wymienionych to najbardziej podoba mi się paradise city. Mam to na kompie tylko mi się płyta porysała i nie zawsze mi się odtworzy
PRZEJD NA FORUM