Gry lekiem na nudę
Po szkole,albo w nudny dzień,gdy się leży chory w łóżku zawsze uszczęśliwi cię gra.
Moją ulubioną grą jest trylogia Mass Effect.Jest wesołythe bestwesołyJest to najlepsza gra w jaką grałem.Warto zagrać.


  PRZEJDŹ NA FORUM