Gry lekiem na nudę
Po szkole,albo w nudny dzień,gdy się leży chory w łóżku zawsze uszczęśliwi cię gra.
Moją ulubioną grą jest trylogia Mass Effect.Jest
the best
Jest to najlepsza gra w jaką grałem.Warto zagrać.
PRZEJDŹ NA FORUM