Gry lekiem na nudę
Prototype jest cienkie,Bourmout Paradise jest fajny,crysis 2 zajebis%&,w jedynkę nie grałem,a LoL jest taki sobie,ja wolę diablo III,to jest fajna gra,a nail'd nawet dobry.


  PRZEJD NA FORUM