|
| HOME |
FORUM O GRACH |
|
pomocy |
| mariusz1402 | 01.01.2013 21:55:03 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 3 #1125036 Od: 2013-1-1 | Witam, Chciałbym kupić sobie czapkę skate lecz nie wiem jaką kupić. Przymierzałem jedną rozmiar 6 i 3/4 i była nawet dobra ale jest bardzo głęboka a ja niestety mam małą głowę i gdybym ją naciągnął to by mi weszła na uszy. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś mniejsze czapki nie takie głębokie. |
| nikos | 03.01.2013 10:42:00 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 1 #1126834 Od: 2012-10-8 | są |
| mariusz1402 | 03.01.2013 22:38:57 |
| Grupa: Użytkownik Posty: 3 #1127747 Od: 2013-1-1 | Mógłbyś podać mi linki gdzie takie są? |
| ALIEN | 15.01.2013 10:10:39 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #1142362 Od: 2011-12-14 Ilość edycji wpisu: 1 | Hehe masz rację. Ja Ci polecam jakąś czapke new era tylko że snapback nie fullcap ponieważ żadko są w takim rozmiarze. Kiedyś takie widziałem na allegro za nie całą stówke. Musisz szukać a teraz kup sobie jakiś snapback z new era np http://allegro.pl/czapka-new-era-los-angeles-dodgers-snapback-s-m-i2910855684.html lub jak cenisz sobie chłód i klime to polecam trucker np http://allegro.pl/czapka-dc-daxx-trucker-bkd-uni-i2890272508.html polecam ją też bartkowi :-) _________________ ![]() |
| Przemo | 07.03.2013 21:44:14 |
Grupa: Moderator Posty: 51 #1233578 Od: 2012-4-24 | mariusz1402 pisze: Witam, Chciałbym kupić sobie czapkę skate lecz nie wiem jaką kupić. Przymierzałem jedną rozmiar 6 i 3/4 i była nawet dobra ale jest bardzo głęboka a ja niestety mam małą głowę i gdybym ją naciągnął to by mi weszła na uszy. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś mniejsze czapki nie takie głębokie. |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |