skate.iq24.pl

KLIKNIJ TU BY SIĘ ZAREJESTROWAĆ



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SKEJCI » MACIEK OLEKSIAK

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Maciek Oleksiak

  
ALIEN
23.03.2012 13:40:48
poziom 4



Grupa: Administrator 

Posty: 398 #901208
Od: 2011-12-14


Ilość edycji wpisu: 6
Siema mam na imię Maciek. jeżdżę w teamie Street Grinders. Na desce jeżdżę już jakieś 2 lata. Umiem parę trików. W mojej okolicy nie ma żadnych skateparków ale to żadna przeszkoda bo jest wiele fajnych miejscówek na streecie. Jakby ktoś chciał dołączyć do teamu Street Grinders to zapraszam, tylko trzeba dobrze śmigać. bardzo szczęśliwy

Obrazek
_________________

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SKEJCI » MACIEK OLEKSIAK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

TestHub.pl - opinie, testy, oceny