|
| HOME |
FORUM O GRACH |
|
Maciek Oleksiak |
| ALIEN | 23.03.2012 13:40:48 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #901208 Od: 2011-12-14 Ilość edycji wpisu: 6 | Siema mam na imię Maciek. jeżdżę w teamie Street Grinders. Na desce jeżdżę już jakieś 2 lata. Umiem parę trików. W mojej okolicy nie ma żadnych skateparków ale to żadna przeszkoda bo jest wiele fajnych miejscówek na streecie. Jakby ktoś chciał dołączyć do teamu Street Grinders to zapraszam, tylko trzeba dobrze śmigać. ![]() _________________ ![]() |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |