|
| HOME |
FORUM O GRACH |
|
Street Grinders |
| ALIEN | 19.11.2012 15:27:20 |
Grupa: Administrator Posty: 398 #1053034 Od: 2011-12-14 | Co wy na to żeby zmienić nazwe forum na Street Grinders zamiast skate ? Albo to forum zostawić a zrobić nowe teamowe ? _________________ ![]() |
| MiChU | 10.12.2012 20:55:03 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: na desce Posty: 211 #1069112 Od: 2012-3-28 | Nie wiem zrób może będzie fajne mogę zrobić html takie jak mam na forum. _________________ ![]() |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |