Ogólna rozmowa o skateboardingu
Ja też jeżdze na rowerze,ale za koszem to ja nie przepadam.Moim małym hobbym też jest wędkowanie.Mój rekord to sandacz=74,5cm i 3,5kg.


  PRZEJD NA FORUM