Gry typu S.K.A.T.E
Proszę dzielić się pomysłami.
No może i tak ale w miejscu się praktycznie nie gra tylko w tą jakąś twoją wymyśloną grę. bardzo szczęśliwy a w tradycyjnym skejcie ja was rozwalam na lajcie. bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM