Gry typu S.K.A.T.E
Proszę dzielić się pomysłami.
No może i tak ale w miejscu się praktycznie nie gra tylko w tą jakąś twoją wymyśloną grę.
a w tradycyjnym skejcie ja was rozwalam na lajcie.
PRZEJDŹ NA FORUM