Fantasy Factory
Zajefajny ten filmik.Troche on pracuje,ale on dostaje tylko telefon że tyle desek sprzedano,że jest nowy pomysł z butami i wogóle.Codziennie teraz oglądam Fantasy Factory.
PRZEJDŹ NA FORUM