| Fantasy Factory |
| To do kitu że nie tłumaczone,zrób dla mnie wyjątek i ściągnij mi po polsku,lepsze będzie.Fantasy factory jest bardzo fajne,a nawet zaje%@+>e.Zwykły skater zarobił miliony,ma pare bardzo dobrych firm skaterskich.Jeździ po całym świecie,a nawet nie musi pracować. |