Spotkania
W tym temacie umawiamy się na grę w skejta.
Proponuję we wtorek o ile będzie ładna pogoda pojedzić na desce i pograć w skejta na naszych ulubionych miejscówkach. Pisać kto będzie z członków Street Grinders.
PRZEJD NA FORUM