Spotkania
W tym temacie umawiamy się na grę w skejta. jęzor Proponuję we wtorek o ile będzie ładna pogoda pojeŸdzić na desce i pograć w skejta na naszych ulubionych miejscówkach. Pisać kto będzie z członków Street Grinders.


  PRZEJD NA FORUM