Ogólna rozmowa o skateboardingu
Moją pierwszą deskę kupiłem jak miałem jakieś 7 lat. Jeździłem w tedy trochę ale nie umiałem żadnych tricków więc szybko mi się to znudziło. Miałem w tedy jakiś rok przerwy ale potem znów zaczołem jeździć i nauczyłem się kilka podstawowych tricków i jeżdżę do teraz tylko już na innej desce bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM