Skatepark w Tarnowskich Górach
Skatepark w Tarnowskich Górach jest przy aquaparku.Dosyć fajne miejsce.Tam nauczyłem się 50-50 grind.Nieźle się tam kiedyś wywaliłem,obeszło się bez gipsu ale spadłem z rampy,twarzą w beton.
Wiele ramp,schody,half pipy i wiele wiele więcej.


  PRZEJDŹ NA FORUM