Ważne dla początkujących
Ten temat jest założony dla użytkowników początkujących w życiu na forum.
Przy rejestracji jest bardzo ważne o potwierdzenie emailu bez tego użytkownik nie zarejestruje się na forum!
Przy pisaniu posta trzeba pamiętać żeby post był z sensem i był na temat.Trzeba również pamiętać o ortografii.
W ShoutBox piszemy o czym chcecie. jednak trzeba pamiętać o ortografii.
Te 3 zasady trzeba zapamiętać bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM