Deska MICHA
Nareszcie sprawiłem sobie nowy sprzęt XDDDD Jest to deskorolka firmy Plan B, pro model Ryana Shecklera oczko Zakupiłem od niemieckiego sprzedawcy gdyż takich pro modeli w Polsce to ze świecą szukać bardzo szczęśliwy Zdjęcie znajdziecie pod wpisem XD

SZEROKOŚĆ: 8,25 (trochę szeroka ale mam buty rozmiaru 44.5 więc....)
Więcej szczegółów nie znam bo jestem zbyt podekstytowany bardzo szczęśliwy

Macie foty:




PS; Więcej fot nie znalezłem XD


  PRZEJDŹ NA FORUM