Plac pamięci narodowej w Częstochowie
Niby tak ale dużo osób tam jeździ.. Nie ma dobrych skateparków więc dużo osób przeniosło się na ulice wesoły Z resztą przypomnij sobie gdzie jeździłeś jak prądu nie było na parku xD


  PRZEJDŹ NA FORUM