Plac pamięci narodowej w Częstochowie
Niby tak ale dużo osób tam jeździ.. Nie ma dobrych skateparków więc dużo osób przeniosło się na ulice
Z resztą przypomnij sobie gdzie jeździłeś jak prądu nie było na parku xD
PRZEJDŹ NA FORUM