Plac Biegańskiego w Częstochowie
Nom na wiosnę się wybierzemy na Częstochowę obczaimy ten plac oraz plac pamięci narodowej
A co do placu po wyżej miejscami nie ma tak źle jedynie są takie marmurowe kamyczki jak u nas xD
PRZEJDŹ NA FORUM