Plac Biegańskiego w Częstochowie
Zajefajna miejscówka, tylko nawierzchnia zła, jest mnóstwo tych takich nierównych kamyczków smutny Ale musimy obczaic ten plac bo wiele dobrych murków wesoły


  PRZEJD NA FORUM