Plac Biegańskiego w Częstochowie
Zajefajna miejscówka, tylko nawierzchnia zła, jest mnóstwo tych takich nierównych kamyczków
Ale musimy obczaic ten plac bo wiele dobrych murków
PRZEJD NA FORUM