Spotkania
Hej mam pomysł na wyprawę do Warszawy na skatepark na cały weekend.Od 10 do 11 sierpnia.Tylko z transportem cienko bo ktoś całego teamu nie wsadzi do jednego samochodu.Każdy szuka sam swojego transportu ale z wami chce uzgodnić jeszcze czy zostajemy na nocne gdzieś tam i następnego dnia znów na deche wesoły No i co myślicie, to naprawdę zarąb€$@!cool



  PRZEJDŹ NA FORUM