Rynek w Olsztynie
Na Rynku w Olsztynie jest bardzo dużo miejsca, schodów, murków i rurek przy schodach tylko są dosyć wysokie ale ogólnie miejscówka bardzo fajna bardzo szczęśliwy









Więcej fotek w linku http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/5,35271,12802283,To_Olsztyn__Zobacz__jak_wyglada_nowy_rynek_po_zmroku.html?i=1


  PRZEJDŹ NA FORUM